Dzięki tej prezentacji mieszkańcy miasta Opatowa i powiatu opatowskiego mogli z bliska zapoznać się z rodzajami szkół jakie istnieją w naszej placówce. Stoisko nasze cieszyło się dużym zainteresowaniem nie tylko gimnazjalistów naszego regionu. Szczególnie przyciągały truskawki i przepisy kulinarne rozdawane przez uczniów klas gastronomicznych, pokaz walk Liceum Służb Mundurowych czy popisowa praca naszych mechaników pojazdów samochodowych i technikum mechanizacji rolnictwa czyli mini traktor zbudowany na podzespołach Golfa III i Żuka.

Zwiedzający dostawali również informacje dotyczące nauki w technikum hotelarskim, ekonomicznym i logistycznym oraz w klasach Zasadniczej Szkoły Zawodowej. Zapraszamy do galerii zdjęć i do szkoły ...