W dniach 18-19 marca w Kielcach odbyły się bokserskie Mistrzostwa Okręgu Świętokrzyskiego. Celem tej imprezy było wyłonienie najlepszych zawodników i zawodniczek w poszczególnych kategoriach wiekowych i wagowych i ogólny przegląd młodych talentów w tej dyscyplinie sportu w skali województwa. Bardzo dobry występ zanotowała juniorka R.M.G BOKS Ożarów Aleksandra Wolska, która na co dzień jest uczennicą Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych w Zespole Szkół Nr1 w Opatowie w klasie pierwszej. Tu też trenuje w profesjonalnej sali bokserskiej pod okiem trenerów Mateusza Życińskiego i Krzysztofa Gierszona. Ola swoim występem i ambitną postawą, udowodniła że posiada wielki talent sportowy. Dotarła do finału imprezy w swojej kategorii wagowej do 60 kg, zdobywając tytuł Wicemistrzyni Okręgu Świętokrzyskiego.

„Ta dziewczyna łączy swą osobą talenty kulinarny, muzyczny, sportowy. Posiada cechy fizyczne i mentalne, które niezbędne są w boksie” – ocenia trener Życiński, zachęcając jednocześnie młodzież do trenowania boksu w Opatowie i Ożarowie. „Cieszę się że wśród naszych uczniów wyłoniono kolejny talent bokserski, tym bardziej,
że do tej pory, dotyczyło to boksu męskiego a teraz mamy w wicemistrzynię województwa. Drżyjcie chłopaki!” - dodała dyrektorka szkoły Magdalena Gdowska.