25 stycznia 2024r. odbyło się spotkanie młodzieży klasy wielobranżowej Szkoły Branżowej I Stopnia z przedstawicielami OHP w Sandomierzu na temat „Uwierz w siebie a osiągniesz sukces”. Prowadzący zajęcia profilaktyczne zwrócili uwagę młodzieży, iż wiara w siebie to zaufanie do siebie i swoich możliwości. Wzmocnienie wiary w siebie można rozpocząć poprzez pracę nad pozytywnym myśleniem, zdobywanie doświadczeń, umiejętności, a nawet poprzez poniesienie porażek. Zdaniem trenerek w dzisiejszych czasach, w których media społecznościowe wyznaczają trendy, może doprowadzić do frustracji, rozczarowań i obniżenia poczucia własnej wartości. Ważne jest więc wspieranie młodych ludzi, wskazując im drogę, w której mogą na siebie realnie patrzeć i skupiać się na swoich zaletach. Nasza młodzież bardzo chętnie angażowała się, poddając nowatorskim technikom szkolenia, dzieliła się swoimi opiniami na temat sukcesu i poznawała kroki do jego osiągnięcia. Młodzież klasy wielobranżowej 1 AD p wraz z wychowawcą Martą Firmanty bardzo dziękuje Paniom z OHP za wspaniałe zajęcia.