DYREKCJA

 

mg 2018
                Magdalena Gdowska
                                  Dyrektor
 
 pc 2018

                     Piotr Cybula
                            Wicedyrektor

 

 

KADRA KIEROWNICZA

 tomek se  
            Tomasz Sewera
 kierownik szkolenia praktycznego
          
   

 

 jerzy l

           Masternak Mariusz
             kierownik internatu
                 Jerzy Lulin
    kierownik warsztatów szkolnych

 

 

PEDAGOG SZKOLNY

M. Stepien
     Małgorzata Stępień
            pedagog szkolny

 

 NAUCZYCIELE I WYCHOWAWCY

  
 Język Polski

Agnieszka Dydo–Mianowska
Edyta Gwoździk 
Ewa Cybula
Marta Firmanty
Jolanta Maciąg
Magdalena Szczygieł

 Matematyka

 

Dorota Jeziorska
Sylwia Podczasi 
Jolanta Kozieł
Magdalena Czub
Przemysław Smoleń

 Jezyk Angielski

 

Agata Łasisz
Magdalena Kidoń 
Elżbieta Cheba
Magdalena Jakubowska
Agnieszka Klimkowska
Małgorzata Dulna-Kot
Monika Głowacka
Ewa Słowińska
Karol Szymański

Język Niemiecki

 

Elżbieta Cheba
Marta Firmanty 
Anna Religa

Język Rosyjski

 

Agata Łasisz
Magdalena Kidoń 
Magdalena Jakubowska

Historia

 

Magdalena Gdowska 
Tomasz Świątek
Małgorzata Grządziel

Biologia

 

Agnieszka Frejlich
Agnieszka Klimont

Chemia

 

Iwona Winiarczyk-Kapsa
Dorota Pitek
Przemysław Smoleń

Geografia

 

Elżbieta Sabat
Agnieszka Klimont

Fizyka

 

Paweł Weselak
Magdalena Czub

Informatyka

 

Jan Hynek

Wiedza o Społeczeństwie

 

Tomasz Świątek
Szczepan Madej

Religia

 

Gustawa Skrzypczak
Teresa Jędrzejewska
ks. Rafał Golonka

Podstawy Przedsiebiorczości

 

Toamsz Sewera
Sławomir Włodarczyk        Ewelina Spychaj

Ekonomia w Praktyce

 

Sławomir Włodarczyk

Edukacja dla Bezpieczeństaw/
Przysposobienie Obronne

 

Szczepan Madej

Wychowanie Fizyczne

 

Monika Masternak
Aneta Król 
Waldemar Domagała
Piotr Oparowski 
Marek Frejlich
Robert Gubernat
Marek Borkowski
Józef Komisarek

Wychowanie do życia w rodzinie

 

Magdalena Gdowska
Małgorzata Stępień

Biblioteka szkolna

 

Agnieszka Zwolska

Przedmioty zawodowe w technikum technologii żywienia i usług gastronomicznych

 

Monika Wicha
Agnieszka Spała
Agnieszka Frejlich
Dorota Pitek                      Ewelina Spychaj

Przedmioty zawodowe w technikum logistycznym

 

Anna Religa
Magdalena Kidoń
Magdalena Jakubowska
Tomasz Sewera
Piotr Cybula
Marzena Kaczor
Edyta Nogaś

Przedmioty zawodowe w technikum hotelarskim

 

Iwona Winiarczyk-Kapsa
Anna Wiśnios
Sławomir Włodarczyk
Paweł Weselak
Ewelina Spychaj

Przedmioty zawodowe w technikum budowlanym

 

Cezary Okulski

Przedmioty zawodowe w technikum pojazdów samochodowych oraz w klasie zawodowej o specjalności mechanik pojazdów samochodowych


Jerzy Grzyb
Jerzy Lulin
Mariusz Kowalski
Marcin Machała
Jacek Bełczowski
Władysław Polit
Grzegorz Popek
Roman Góra
Andrzej Szczykutowicz
Tomasz Adwent
Krzysztof Waga
Mariusz Masternak

Internat


Mariusz Masternak
Ewa Urbanik
Krzysztof Łata
Anna Dwojak
Monika Kostępska
Jarosław Mazur
Tomasz Ramus
Barbara Smoleń
Joanna Kujszczyk
Krzysztof Wójcik
Paweł Partyka