Gorsza strona pracy rolnika

Uczniowie Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki odbyli kolejne zajęcia online na temat "Gorsza strona pracy rolnika - ewidencje i inne dokumenty jakie muszą sporządzać". Uczniowie poznali zasady zapisywania i monitorowania własnego gospodarstwa i dokumenty, jakie  muszą posiadać aby sprawnie zarządzać gospodarstwem. Kolejne lekcje 20 kwietnia.

Kolejna lekcja z organizowana przez nauczycieli przedmiotów zawodowych dla klas Technikum Mechanizacji Rolnictwa i Agrotroniki prowadzona przez pana Romana Bathelta odbyła się 6 i 7 kwietnia. Temat lekcji to "Systemy jazdy równoległej jako najpopularniejsze rozwiązanie rolnictwa precyzyjnego".  Współpraca między Zespołem Szkół nr 1 w Opatowie a Uniwersytetem Rolniczym w Krakowie trwa.