"Nowoczesna Szkoła" - rusza kolejny projekt na "Górce"

W szkole nie Górce rusza realizacja nowego projektu pt.: Nowoczesna szkoła. Jako pierwsze działanie w ramach projektu placówka wzbogaciła się w nowoczesny sprzęt elektroniczny i komputerowy o wartości ponad 200 000zł. Są to nowoczesne 100 calowe tablice interaktywne, 70 calowy monitor interaktywny, nowoczesne urządzenie wielofunkcyjne drukujące i skanujące w formacie A3, drukarkę 3D, nowoczesne komputery, laptopy, tablety, kamerę video, bezprzewodowy system go głosowania, kompleksowe wyposażenie szkolnego zaplecza serwerowego, oraz sprzęt elektroniczny będący wyposażeniem klasopracowni logistycznej (skanery, czytniki, drukarki etykiet logistycznych, terminale logistyczne) i hotelarskiej (urządzenia wyposażenia recepcji, faks urządzenie do kodowania kart - kluczy, oprogramowanie do obsługi hotelu).

Dodatkowo w ramach projektu dwie klasopracownie komputerowe zostały wyposażone zostały w nowe urządzenia klimatyzacyjne. Uroczystego przekazania zakupionego sprzętu na ręce Pani Dyrektor Magdaleny Gdowskiej dokonał przedstawiciel prowadzącego projekt Stowarzyszenia Nasze Kobylany Pani Aneta Bławat.