Z dumą możemy poinformować o wielkim sukcesie naszego laureata, ucznia klasy IV Technikum Ekonomicznego Rafała Ciepieli, który zdobył III miejsce w finale Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy z Rachunkowości. Konkurs został zorganizowany przez Kielecki oddział Stowarzyszenia Księgowych w Polsce i Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach. W finale konkursu ekonomiści z całego województwa sprawdzali swoją wiedzę i umiejętności z zakresu rachunkowości na Wydziale Prawa, Administracji i Zarządzania w Centrum Przedsiębiorczości i Biznesu Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. Z naszej szkoły w konkursie finałowym udział wzięli  Paulina Zygadło i Rafał Ciepiela. Uczniowie musieli wykazać się bardzo szerokim zakresem wiedzy z rachunkowości.

Organizatorzy konkursu po wręczeniu nagród laureatom podkreślili jak ważna jest wiedza  dla przyszłych księgowych, którym przedsiębiorcy będą powierzać odpowiedzialną funkcję prowadzenia ksiąg rachunkowych i sporządzania sprawozdań finansowych.