Młodzież z Technikum Obsługi Turystycznej oraz Technikum Żywienia i Usług Gastronomicznych uczestniczyła po raz kolejny w VII Międzynarodowych Targach Turystyki Wiejskiej i Agroturystyki- AGROTRAVEL 2015. Podczas tegorocznych targów AGROTRAVEL, swoją ofertę zaprezentowało 160 wystawców z Polski, Chorwacji, Białorusi, Litwy oraz Węgier. Wypoczynek na wsi promowały między innymi polskie regiony, Lokalne Grupy Działania, Lokalne Grupy Rybackie, regionalne i lokalne organizacje turystyczne oraz właściciele gospodarstw agroturystycznych z kraju i z zagranicy. Wśród wystawców znaleźli się między innymi Region Partnerski - Makroregion Polski Wschodniej i Kraj Partnerski, którym była Chorwacja reprezentowana przez region Velika Gorica.

W trakcie targów młodzież zapoznała się z ofertą atrakcyjnego wypoczynku na wsi, obejrzała i aktywnie uczestniczyła w jarmarkach rękodzielnictwa oraz wyrobów artystycznych.Uczennice technikum obsługi ruchy turystycznego aktywnie i z sukcesami brały udział w konkursach organizowanych dla zwiedzających, wygrywając w nich ciekawe nagrody.Zainteresowanie uczniów z technikum żywienia i usług gastronomicznych wzbudzały szczególnie potrawy, mogli odwiedzić klimatyczne karczmy regionalne oraz degustować urzekające swym zapachem i smakiem potrawy regionalne z każdego zakątka Polski.Na scenie kultury targów turystycznych młodzież mogła oklaskiwać młodych artystów, wśród których znalazła się również uczennica naszej szkoły Magdalena Stępień. Wycieczka upłynęła pod znakiem pysznej kuchni, oryginalnej sztuki, śpiewu i tańca.