W dniu 4 czerwca 2014 roku w naszej szkole przeprowadzona została kolejna, czwarta w tym roku szkolnym akcja honorowego oddawania krwi. Została ona tradycyjnie zorganizowana przez szkolne koło PCK. Obsługę medyczną akcji zapewniła Ekipa Wyjazdowa Regionalnego Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Kielcach. Nad organizacją i przebiegiem akcji czuwała nasza młodzież ze szkolnego koła Polskiego Czerwonego Krzyża z opiekunem Szczepanem Madejem.

W akcji uczestniczyło ponad 30 osób. Krew honorowo oddały 22 osoby. Łącznie w czasie akcji zebrano 9,9 l krwi. Jest to bezcenny dar dla ofiar wypadków w nadchodzącym okresie wakacyjnym. Wszystkim honorowym krwiodawcom serdecznie dziękujemy i zapraszamy na kolejne akcje po wakacjach.